DHS4E4F591MHXB
Partnumber:
DHS4E4F591MHXB
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 590pF 30000V N4700 20% (30 X 24mm) 85°C Bulk