DJNR8040-220
Partnumber:
DJNR8040-220
Manufacturer:
FERROCORE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.6A; 85.8mΩ; ±20%; Isat: 2.8A