DJR2110A
Partnumber:
DJR2110A
Manufacturer:
Crouzet
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 110VAC 10A DPDT(45x48x75)mm DIN Rail Alternating Relay