DLM11GN601SD2
Partnumber:
DLM11GN601SD2
Manufacturer:
MURATA
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 600Ohm 100MHz 0.1A 0.8Ohm DCR SMD T/R