DLP11SN900HL2
Partnumber:
DLP11SN900HL2
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 0.15A 1.5Ohm DCR SMD