DLP11TB800UL2L
Partnumber:
DLP11TB800UL2L
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 80Ohm 100MHz 0.1A 1.88Ohm DCR SMD T/R