DLP31SN121ML2L
Partnumber:
DLP31SN121ML2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 100mA 2Ohm DCR SMD T/R