DLW31SN102SQ2L
Partnumber:
DLW31SN102SQ2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 230mA 1Ohm DCR SMD T/R