DLW43SH220XK2K
Partnumber:
DLW43SH220XK2K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 22uH 100kHz 0.31A 0.6Ohm DCR SMD Automotive T/R