DLW43SH510XK2L
Partnumber:
DLW43SH510XK2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 51uH 1MHz 230mA 1Ohm DCR SMD Automotive T/R