DLW5ATN111TQ2L
Partnumber:
DLW5ATN111TQ2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 110Ohm 100MHz 5A 0.02Ohm DCR SMD T/R