DLW5BSN351SQ2L
Partnumber:
DLW5BSN351SQ2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 350Ohm 100MHz 2A 40mOhm DCR SMD T/R