DLW5BTM101TQ2L
Partnumber:
DLW5BTM101TQ2L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 100Ohm 100MHz 6A 0.013Ohm DCR SMD T/R