DLW5BTM102TQ2K
Partnumber:
DLW5BTM102TQ2K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 2.5A 0.034Ohm DCR SMD T/R