DLW5BTM251SQ2
Partnumber:
DLW5BTM251SQ2
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 250Ohm 100MHz 5A 20mOhm DCR SMD Embossed T/R