DLW5BTN101SQ2
Partnumber:
DLW5BTN101SQ2
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING
Availability:
100000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 100Ohm 100MHz 6A 0.009Ohm DCR SMD