DLW5BTN501SQ2
Partnumber:
DLW5BTN501SQ2
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 500Ohm 100MHz 4A 0.019Ohm DCR SMD T/R