DME1W2P2K-F
Partnumber:
DME1W2P2K-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18.5 X 7.5 X 15.5mm) Radial 15mm 125°C