DMF3Z5R5H474M3DTA0
Partnumber:
DMF3Z5R5H474M3DTA0
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 0.47F 5.5V 20% (21 X 14 X 3.2mm) SMD Gull Wing 0.04 Ohm 70°C Tray