DMN2004DMK-7
Partnumber:
DMN2004DMK-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
392 in stock
SKU:
DMN2004DMK-7
Package
Trans MOSFET N-CH 20V 0.54A 6-Pin SOT-26 T/R