DMN2009LSS-13
Partnumber:
DMN2009LSS-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 20V 12A Automotive 8-Pin SOP T/R