DMP2004VK-7
Partnumber:
DMP2004VK-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 20V 0.53A Automotive 6-Pin SOT-563 T/R