DMT6004LPS-13
Partnumber:
DMT6004LPS-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 22A I(D), 60V, 0.0028ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET,