DMTH3004LPS-13
Partnumber:
DMTH3004LPS-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 22A 8-Pin PowerDI 5060 T/R