DNR240PS24-I
Partnumber:
DNR240PS24-I
Manufacturer:
XP Power
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 9-Pin