DNR480PS24-I
Partnumber:
DNR480PS24-I
Manufacturer:
XP Power
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W 9-Pin