DO3316P-223-L
Partnumber:
DO3316P-223-L
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.7A 85mOhm DCR T/R