DO5022P-153
Partnumber:
DO5022P-153
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 15uH 20% 100KHz 4A 36mOhm DCR T/R