DPF30I300PA
Partnumber:
DPF30I300PA
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 300V 30A 55ns 2-Pin(2+Tab) TO-220 Tube