DPG20C400PN
Partnumber:
DPG20C400PN
Manufacturer:
IXYS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 400V 20A 45ns 3-Pin(3+Tab) TO-220FP