DR0810-223L
Partnumber:
DR0810-223L
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 100KHz Ferrite 4.6A 46mOhm DCR RDL Tray