DR221-223AE
Partnumber:
DR221-223AE
Manufacturer:
Bourns
products.category:
MODULES
Availability:
1311 in stock
SKU:
DR221-223AE
Package
Common Mode Chokes Dual 22uH 900Ohm 10kHz 0.25A 0.23Ohm DCR SMD T/R