DR331-113BE
Partnumber:
DR331-113BE
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
1236 in stock
SKU:
DR331-113BE
Package
Common Mode Chokes Dual 11uH 100kHz 500mA 120mOhm DCR SMD Automotive T/R