DRC-12V60W1AZ
Partnumber:
DRC-12V60W1AZ
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 4.5A 60W 6-Pin Carton