DRC10-40P-A004
Partnumber:
DRC10-40P-A004
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular M 40 POS 5.46mm Solder ST Thru-Hole Automotive Tray