DRC16-70SA
Partnumber:
DRC16-70SA
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular F 70 POS 5.49mm Crimp ST Panel Mount Automotive