DRC26-50S04
Partnumber:
DRC26-50S04
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Rectangular F 50 POS 4.42mm Crimp ST Panel Mount Automotive