DRL-24V480W1AS
Partnumber:
DRL-24V480W1AS
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W 9-Pin Carton