DRP024V240W1BN
Partnumber:
DRP024V240W1BN
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 7-Pin Carton