DS1200-3-002
Partnumber:
DS1200-3-002
Manufacturer:
EMERSON
products.category:
others
Availability:
1000 in stock
SKU:
DS1200-3-002
Package
AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 12V 100A 1.2KW 30-PIN