DS1267-050
Partnumber:
DS1267-050
Manufacturer:
Maxim/DALLAS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1388 in stock
SKU:
DS1267-050
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin PDIP N