DS1267S-010
Partnumber:
DS1267S-010
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
320 in stock
SKU:
DS1267S-010
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile Linear 16-Pin SOIC W