Partnumber: DS1803-100
Manufacturer: Maxim Integrated
products.category: IC CHIPS
Availability: 668 in stock
SKU: DS1803-100
decrease increase
Package Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Volatile Linear 16-Pin PDIP