DS1809Z-010+
Partnumber:
DS1809Z-010+
Manufacturer:
Maxim/DALLAS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC N