DS1869-10
Partnumber:
DS1869-10
Manufacturer:
MAXIM/DALLAS
products.category:
MODULES
Availability:
623 in stock
SKU:
DS1869-10
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 64POS Non-Volatile Linear 8-Pin PDIP N