DS1869-100+
Partnumber:
DS1869-100+
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 100kOhm 64POS Non-Volatile Linear 8-Pin PDIP N