DS1E-SL-DC48V
Partnumber:
DS1E-SL-DC48V
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
617000 in stock
SKU:
DS1E-SL-DC48V
Package
Signal Relay 48VDC 3A SPDT(15x9.9x9.9)mm THT