DS3904U-020+T&R
Partnumber:
DS3904U-020+T&R
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 20kOhm 128POS Non-Volatile Linear 8-Pin uMAX T/R