DS3905U-020
Partnumber:
DS3905U-020
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1952 in stock
SKU:
DS3905U-020
Package
Digital Potentiometer 20kOhm 128POS Non-Volatile Linear 10-Pin uMAX