DS3905U-020+
Partnumber:
DS3905U-020+
Manufacturer:
Maxim Integrated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 20kOhm 128POS Non-Volatile Linear 10-Pin uMAX